150 000 €
50 €/m²
Property 43632 photo 1
Property 43632 photo 2
Property 43632 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Halkidikiju.

Za prodaju
175 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 48321
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
160 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 20944
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 45378
  • Kvadratura 4551 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
215 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8160
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49316
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 48315
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
160 000 €
  • Kod objekta 3364
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43632
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter