70 000 €
46 €/m²
Property 43631 photo 1
Property 43631 photo 2
Property 43631 photo 3
Property 43631 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Halkidikiju.

Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
70 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43631
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 48301
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 35495
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 44756
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 31092
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39853
  • Kvadratura 4063 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m

Prijava za Newsletter