Prodaja - Zemljište 300 m² u Atini

Grčka Atika Ostatak Atika Ano Liosia
180 000 €
600 €/m²
Property 43125 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 3684
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
180 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 43125
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m

Prijava za Newsletter