110 000 €
31 €/m²
Property 42926 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3450 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 170 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57424
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
110 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 57962
  • Kvadratura 321 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
90 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 47540
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 41977
  • Kvadratura 7400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
110 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 34976
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter