160 000 €
686 €/m²
Property 42712 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 233 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
180 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 43125
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 38160
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 11300 m
Za prodaju
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 3684
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 686 €/m²
  • Kod objekta 42712
  • Kvadratura 233 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 37012
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m

Prijava za Newsletter