Prodaja - Zemljište 6300 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Neo Risio
500 000 €
79 €/m²
Property 42549 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6300 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
700 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 62159
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
500 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 42501
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
500 000 € 186 €/m²
  • Kod objekta 63642
  • Kvadratura 2688 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
620 000 € 289 €/m²
  • Kod objekta 63231
  • Kvadratura 2139 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter