Prodaja - Zemljište 9500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Oreokastro Palaiokastro
500 000 €
52 €/m²
Property 42501 photo 1
Property 42501 photo 2
Property 42501 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9500 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter