Prodaja - Zemljište 18250 m² u predgrađu Soluna

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros El Salvador
1 000 000 € 210 000 €
11 €/m²
Property 42406 photo 1
Property 42406 photo 2
Property 42406 photo 3
Property 42406 photo 4
Property 42406 photo 5
Property 42406 photo 6
Property 42406 photo 7
Property 42406 photo 8
Property 42406 photo 9
Property 42406 photo 10
Property 42406 photo 11
Property 42406 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od grada: 45 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 18250 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1530 kv.m.

Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
950 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 62846
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter