360 000 €
1600 €/m²
Property 41997 photo 1
Property 41997 photo 2
Property 41997 photo 3
Property 41997 photo 4
Property 41997 photo 5
Property 41997 photo 6
Property 41997 photo 7
Property 41997 photo 8
Property 41997 photo 9
Property 41997 photo 10
Property 41997 photo 11
Property 41997 photo 12
Property 41997 photo 13
Property 41997 photo 14
Property 41997 photo 15
Property 41997 photo 16
Property 41997 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 225 kv.m na Krfu. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
330 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63914
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
325 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 8151
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
505 000 € 4508 €/m²
  • Kod objekta 63199
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4651 €/m²
  • Kod objekta 60951
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 6011 €/m²
  • Kod objekta 61098
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
345 000 € 5847 €/m²
  • Kod objekta 47444
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 61160
  • Kvadratura 84 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
535 000 € 4385 €/m²
  • Kod objekta 63200
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
357 000 € 3570 €/m²
  • Kod objekta 59820
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4345 €/m²
  • Kod objekta 63196
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter