Prodaja - Zemljište 4000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Neo Risio
420 000 €
105 €/m²
Property 41761 photo 1
Property 41761 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 60089
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter