Prodaja - Zemljište 705 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Penteli
150 000 €
212 €/m²
Property 41736 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 705 kv.m. u Atini.

Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod objekta 57398
  • Kvadratura 109 m²
  • Udaljenost od mora 945 m
Za prodaju
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 3684
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 37012
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 57166
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
160 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 14449
  • Kvadratura 251 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
190 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 36981
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m

Prijava za Newsletter