2 100 000 €
13125 €/m²
Property 41219 photo 1
Property 41219 photo 2
Property 41219 photo 3
Property 41219 photo 4
Property 41219 photo 5
Property 41219 photo 6
Property 41219 photo 7
Property 41219 photo 8
Property 41219 photo 9
Property 41219 photo 10
Property 41219 photo 11
Property 41219 photo 12
Property 41219 photo 13
Property 41219 photo 14
Property 41219 photo 15
Property 41219 photo 16
Property 41219 photo 17
Property 41219 photo 18
Property 41219 photo 19
Property 41219 photo 20
Property 41219 photo 21
Property 41219 photo 22
Property 41219 photo 23
Property 41219 photo 24
Property 41219 photo 25
Property 41219 photo 26
Property 41219 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 160 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 41912
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod objekta 18833
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 8060
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 19042
  • Kvadratura 816 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 14290
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter