Prodaja - Vila 750 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
3 850 000 €
5133 €/m²
Property 41218 photo 1
Property 41218 photo 2
Property 41218 photo 3
Property 41218 photo 4
Property 41218 photo 5
Property 41218 photo 6
Property 41218 photo 7
Property 41218 photo 8
Property 41218 photo 9
Property 41218 photo 10
Property 41218 photo 11
Property 41218 photo 12
Property 41218 photo 13
Property 41218 photo 14
Property 41218 photo 15
Property 41218 photo 16
Property 41218 photo 17
Property 41218 photo 18
Property 41218 photo 19
Property 41218 photo 20
Property 41218 photo 21
Property 41218 photo 22
Property 41218 photo 23
Property 41218 photo 24
Property 41218 photo 25
Property 41218 photo 26
Property 41218 photo 27
Property 41218 photo 28
Property 41218 photo 29
Property 41218 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 9
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 750 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 6 spavaće sobe, jedne kuhinje, 6 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 20929
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 18427
  • Kvadratura 770 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 31561
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod objekta 41218
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 5272
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 4416
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter