Prodaja - Zemljište 1104 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
1 250 000 € 950 000 €
860 €/m²
Property 41133 photo 1
Property 41133 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1104 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 663 kv.m.

Za prodaju
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 6226
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod objekta 65923
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 40586
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod objekta 63652
  • Kvadratura 565 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 33226
  • Kvadratura 1094 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod objekta 56794
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter