Prodaja - Vila 160 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
345 000 €
2156 €/m²
Property 41016 photo 1
Property 41016 photo 2
Property 41016 photo 3
Property 41016 photo 4
  • Kod objekta 41016
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 160 m²
  • Površina placa 310 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 3000 m

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju vila od 160 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, grejanje.

Za prodaju
440 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 44812
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 1828 €/m²
  • Kod objekta 51911
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2207 €/m²
  • Kod objekta 19800
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
340 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 49191
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 3290 €/m²
  • Kod objekta 43925
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3053 €/m²
  • Kod objekta 49311
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter