Prodaja - Zemljište 374 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Melissia
160 000 €
427 €/m²
Property 40840 photo 1
Property 40840 photo 2
Property 40840 photo 3
Property 40840 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,7
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 374 kv.m. u Atini.Полягає в процесі інтеграції у план міста.

Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
150 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 41736
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
180 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 43125
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
160 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 14449
  • Kvadratura 251 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 7020
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
190 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 36981
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter