Prodaja - Poslovni prostor 330 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 200 000 €
3636 €/m²
Property 40687 photo 1
  • Kod objekta 40687
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 330 m²
  • Površina placa 610 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 330 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 7189 €/m²
  • Kod objekta 44296
  • Kvadratura 153 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
990 000 € 7071 €/m²
  • Kod objekta 44800
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 46188
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
1 200 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 40687
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 300 000 € 8280 €/m²
  • Kod objekta 50544
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter