Prodaja - Zemljište 154 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Gerakini
28 000 € 25 000 €
162 €/m²
Property 40664 photo 1
Property 40664 photo 2
Property 40664 photo 3
Property 40664 photo 4
Property 40664 photo 5
Property 40664 photo 6
Property 40664 photo 7
Property 40664 photo 8
Property 40664 photo 9
Property 40664 photo 10
Property 40664 photo 11
Property 40664 photo 12
Property 40664 photo 13
Property 40664 photo 14
Property 40664 photo 15

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 154 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 123 kv.m.

Za prodaju
35 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64648
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
40 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 10518
  • Kvadratura 4523 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 35100
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter