1 100 000 €
1571 €/m²
Property 40586 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 700 kv.m. u Atini.

Za prodaju
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 33226
  • Kvadratura 1094 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 6226
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
1 450 000 € 2566 €/m²
  • Kod objekta 63652
  • Kvadratura 565 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 62700
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 14500 m
Za prodaju
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 18057
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod objekta 62716
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 13800 m

Prijava za Newsletter