1 600 000 €
5333 €/m²
Property 40429 photo 1
Property 40429 photo 2
Property 40429 photo 3
Property 40429 photo 4
Property 40429 photo 5
Property 40429 photo 6
Property 40429 photo 7
Property 40429 photo 8
Property 40429 photo 9
Property 40429 photo 10
Property 40429 photo 11
Property 40429 photo 12
Property 40429 photo 13
Property 40429 photo 14
Property 40429 photo 15
Property 40429 photo 16
Property 40429 photo 17
Property 40429 photo 18
Property 40429 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 14290
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 12211
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 48925
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter