220 000 € 180 000 €
51 €/m²
Property 40347 photo 1
Property 40347 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3500 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m.

Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 2673
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31318
  • Kvadratura 2407 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 11364
  • Kvadratura 23750 m²
  • Udaljenost od mora 40000 m
Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56310
  • Kvadratura 3270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 63571
  • Kvadratura 4142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 33833
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Preporučujemo Za prodaju
250 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 61823
  • Kvadratura 2550 m²
  • Udaljenost od mora 13 m
Za prodaju
190 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 42541
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
215 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 56635
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter