Prodaja - Zemljište 37000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Mesimeri
220 000 €
5 €/m²
Property 40246 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 37000 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 900 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 35258
  • Kvadratura 591 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
180 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 62131
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 50224
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
270 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 37724
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8237
  • Kvadratura 7350 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
230 000 € 382 €/m²
  • Kod objekta 19475
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23751
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m

Prijava za Newsletter