Prodaja - Zemljište 7000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
200 000 €
28 €/m²
Property 40171 photo 1
Property 40171 photo 2
Property 40171 photo 3
Property 40171 photo 4
Property 40171 photo 5
Property 40171 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
189 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 59959
  • Kvadratura 10251 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 35258
  • Kvadratura 591 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
200 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40171
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 50224
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
230 000 € 442 €/m²
  • Kod objekta 34631
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
180 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 62131
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
190 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 46871
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8237
  • Kvadratura 7350 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter