Prodaja - Zemljište 452 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
130 000 €
287 €/m²
Property 39854 photo 1
Property 39854 photo 2
Property 39854 photo 3
Property 39854 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 452 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
134 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62127
  • Kvadratura 4770 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
170 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 52991
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 8518
  • Kvadratura 9300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
190 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 46871
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter