Prodaja - Zemljište 4037 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Lakkoma
150 000 €
37 €/m²
Property 39852 photo 1
Property 39852 photo 2
Property 39852 photo 3
Property 39852 photo 4
Property 39852 photo 5
Property 39852 photo 6
Property 39852 photo 7
Property 39852 photo 8
Property 39852 photo 9
Property 39852 photo 10
Property 39852 photo 11
Property 39852 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7200 m
  • Udaljenost od grada: 1,1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4037 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 39851
  • Kvadratura 5512 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
130 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49322
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
175 000 € 184 €/m²
  • Kod objekta 29001
  • Kvadratura 947 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
220 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 5480
  • Kvadratura 1691 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39852
  • Kvadratura 4037 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36994
  • Kvadratura 6560 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
160 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 20944
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter