Prodaja - Zemljište 4098 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Lakkoma
80 000 €
19 €/m²
Property 39850 photo 1
Property 39850 photo 2
Property 39850 photo 3
Property 39850 photo 4
Property 39850 photo 5
Property 39850 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7200 m
  • Udaljenost od grada: 1,1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4098 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
70 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 61304
  • Kvadratura 7440 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
68 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56632
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 6256
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60542
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
69 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 48688
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 12048
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 32500 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter