110 000 €
12 €/m²
Property 39703 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8750 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 47349
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 59253
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
110 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33361
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 39851
  • Kvadratura 5512 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
125 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 56633
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43824
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter