Prodaja - Poslovni prostor 1250 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
1200 €/m²
Property 38787 photo 1
Property 38787 photo 2
  • Kod objekta 38787
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1250 m²
  • Površina placa 1007 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1250 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
1 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 46188
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Kod objekta 36934
  • Kvadratura 148 m²
  • Udaljenost od mora 320 m
Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 38636
  • Kvadratura 1325 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 38787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter