Prodaja - Vila 142 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
355 000 €
2500 €/m²
Property 38736 photo 1
Property 38736 photo 2
Property 38736 photo 3
Property 38736 photo 4
Property 38736 photo 5
Property 38736 photo 6
  • Kod objekta 38736
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 142 m²
  • Površina placa 178 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2018
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 142 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj.

Za prodaju
330 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 32373
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2207 €/m²
  • Kod objekta 19800
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
372 000 € 2021 €/m²
  • Kod objekta 32960
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 1828 €/m²
  • Kod objekta 51911
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter