Prodaja - Zemljište 470 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Omiljeno
260 000 €
553 €/m²
Property 38716 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 470 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37930
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
380 000 € 577 €/m²
  • Kod objekta 64576
  • Kvadratura 658 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter