350 000 € 290 000 €
1342 €/m²
Property 38693 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 3,6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 216 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 778 kv.m.

Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
345 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 46034
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 14562
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 33000 m
Za prodaju
450 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 23196
  • Kvadratura 821 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
380 000 € 577 €/m²
  • Kod objekta 64576
  • Kvadratura 658 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter