Prodaja - Poslovni prostor 1325 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 000 000 €
1509 €/m²
Property 38636 photo 1
  • Kod objekta 38636
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1325 m²
  • Površina placa 481 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1325 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
2 300 000 € 41818 €/m²
  • Kod objekta 45501
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 37375
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 38636
  • Kvadratura 1325 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 45068
  • Kvadratura 789 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter