Prodaja - Zemljište 187 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Istok Pallini
130 000 €
695 €/m²
Property 38160 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 187 kv.m. u Atini.

Za prodaju
160 000 € 686 €/m²
  • Kod objekta 42712
  • Kvadratura 233 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
130 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 38160
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 11300 m
Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 57166
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 37012
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
106 000 € 484 €/m²
  • Kod objekta 12943
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m

Prijava za Newsletter