Prodaja - Zemljište 7000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
1 500 000 €
214 €/m²
Property 38153 photo 1
Property 38153 photo 2
Property 38153 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 7000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 66085
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 000 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 56658
  • Kvadratura 101000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter