320 000 €
1000 €/m²
Property 37930 photo 1
Property 37930 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 320 kv.m. u Atini.

Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 11174
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
450 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 23196
  • Kvadratura 821 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
400 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 32656
  • Kvadratura 2305 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter