Prodaja - Zemljište 518 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
40 000 €
77 €/m²
Property 37907 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 518 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
42 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 14016
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
35 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 13836
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
40 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 43842
  • Kvadratura 1352 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
40 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 14941
  • Kvadratura 704 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
40 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 38396
  • Kvadratura 606 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
59 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 13897
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 37907
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m

Prijava za Newsletter