Prodaja - Zemljište 1650 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Ostatak prefekture Egnatia Omiljeno
270 000 €
163 €/m²
Property 37724 photo 1
Property 37724 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1650 kv.m. u predgrađu Soluna.

Za prodaju
230 000 € 442 €/m²
  • Kod objekta 34631
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
230 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 13993
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
300 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63299
  • Kvadratura 12250 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 56396
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
330 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 36569
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
270 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 37724
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
400 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 57971
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
320 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62844
  • Kvadratura 7311 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
350 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30715
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter