Prodaja - Poslovni prostor 1490 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 500 000 €
1678 €/m²
Property 37607 photo 1
Property 37607 photo 2
Property 37607 photo 3
Property 37607 photo 4
Property 37607 photo 5
Property 37607 photo 6
Property 37607 photo 7
Property 37607 photo 8
  • Kod objekta 37607
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1490 m²
  • Površina placa 809 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1490 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift.

Za prodaju
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod objekta 37607
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Kod objekta 36934
  • Kvadratura 148 m²
  • Udaljenost od mora 320 m
Za prodaju
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 37375
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
3 000 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 37284
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
2 050 000 € 4456 €/m²
  • Kod objekta 43719
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter