Prodaja - Poslovni prostor 226 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 636 800 €
7242 €/m²
Property 37592 photo 1
Property 37592 photo 2
Property 37592 photo 3
Property 37592 photo 4
Property 37592 photo 5
Property 37592 photo 6
Property 37592 photo 7
  • Kod objekta 37592
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 226 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 226 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift.

Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 38787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter