Prodaja - Zemljište 27000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
850 000 €
31 €/m²
Property 37392 photo 1
Property 37392 photo 2
Property 37392 photo 3
Property 37392 photo 4
Property 37392 photo 5
Property 37392 photo 6
Property 37392 photo 7
Property 37392 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 6,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 27000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m.

Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 000 000 € 295 €/m²
  • Kod objekta 46699
  • Kvadratura 3380 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
800 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61026
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
850 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37392
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter