Prodaja - Poslovni prostor 1050 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 000 000 €
2857 €/m²
Property 37284 photo 1
Property 37284 photo 2
Property 37284 photo 3
Property 37284 photo 4
Property 37284 photo 5
Property 37284 photo 6
Property 37284 photo 7
  • Kod objekta 37284
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1050 m²
  • Površina placa 551 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1050 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 650 000 € 18250 €/m²
  • Kod objekta 24860
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 37375
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
3 000 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 37284
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
3 200 000 € 4740 €/m²
  • Kod objekta 42408
  • Kvadratura 675 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod objekta 37607
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Kod objekta 25563
  • Kvadratura 1566 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter