Prodaja - Zemljište 5500 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Vavdos
50 000 €
9 €/m²
Property 37212 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
50 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 23694
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
55 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 57473
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
55 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45230
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
45 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 56101
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
50 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 48351
  • Kvadratura 1266 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 36045
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48297
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
44 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 48313
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
50 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 33210
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter