130 000 €
1023 €/m²
Property 37012 photo 1
Property 37012 photo 2
Property 37012 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 3
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 127 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina.

Za prodaju
160 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 14449
  • Kvadratura 251 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
106 000 € 484 €/m²
  • Kod objekta 12943
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 57166
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 37012
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
150 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 59415
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 13700 m
Za prodaju
130 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 38160
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 11300 m
Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
160 000 € 686 €/m²
  • Kod objekta 42712
  • Kvadratura 233 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter