Prodaja - Zemljište 600 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Vouliagmeni
190 000 €
316 €/m²
Property 36981 photo 1
Property 36981 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m.

Za prodaju
190 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 36981
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 427 €/m²
  • Kod objekta 40840
  • Kvadratura 374 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod objekta 5000
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
180 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 43125
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • Kod objekta 3684
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter