Prodaja - Poslovni prostor 148 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
2 102 443 €
14206 €/m²
Property 36934 photo 1
Property 36934 photo 2
Property 36934 photo 3
  • Kod objekta 36934
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 148 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Udaljeno od mora: 320 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 148 kv.m u Larnaka. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking, lift.

Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod objekta 37607
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter