220 000 € 190 000 €
237 €/m²
Property 3684 photo 1
Property 3684 photo 2
Property 3684 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. u Atini. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 205 kv.m.

Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37930
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod objekta 5000
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
190 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 36981
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 10249
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter