Property 36662 photo 1
Property 36662 photo 2
Property 36662 photo 3
Property 36662 photo 4
Property 36662 photo 5
Property 36662 photo 6
Property 36662 photo 7
Property 36662 photo 8
Property 36662 photo 9
Property 36662 photo 10
Property 36662 photo 11
Property 36662 photo 12
Property 36662 photo 13
Property 36662 photo 14
Property 36662 photo 15
Property 36662 photo 16
Property 36662 photo 17
Property 36662 photo 18
Property 36662 photo 19
Property 36662 photo 20
Property 36662 photo 21
Property 36662 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 14468
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 62096
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 63527
  • Kvadratura 418 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 19042
  • Kvadratura 816 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter