Prodaja - Poslovni prostor 575 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 000 000 €
3478 €/m²
  • Kod objekta 36361
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 575 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Broj soba: 11
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 575 kv.m u Pafos. Poslovni prostor se sastoji od 5 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu.

Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 45068
  • Kvadratura 789 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Kod objekta 36934
  • Kvadratura 148 m²
  • Udaljenost od mora 320 m
Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter