Prodaja - Zemljište 2670 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
630 000 € 235 000 €
88 €/m²
Property 36350 photo 1
Property 36350 photo 2
Property 36350 photo 3
Property 36350 photo 4
Property 36350 photo 5
Property 36350 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2670 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 44068
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
850 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 49326
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
850 000 € 1411 €/m²
  • Kod objekta 56773
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
550 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 21609
  • Kvadratura 14400 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
610 000 € 201 €/m²
  • Kod objekta 57090
  • Kvadratura 3025 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 58074
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter