90 000 €
430 €/m²
Property 35819 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 209 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
125 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 39849
  • Kvadratura 4946 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49901
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43633
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
110 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 62212
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 44756
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter